Ana içeriğe atla
Ana Sayfa
24.06.2022

2 - 3 Temmuz’da Hrant Dink Vakfı Bir Arada Yaşam Festivali’ne davetlisiniz!

<< TÜM HABERLER

2 - 3 Temmuz 2022 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde Türkiye ve Türkiye dışından sivil toplum kuruluşlarının, hak savunucularının, aktivistlerin, akademisyenlerin ve öğrencilerin katılacağı Bir Arada Yaşam Festivali’ne davetlisiniz. Festival kapsamında yetişkinlere, gençlere ve çocuklara yönelik diyalog, insan hakları ve bir arada yaşam odaklı yaratıcı atölyeler, ulusal ve uluslararası bilgi paylaşımı ve deneyim aktarımının sağlanması için paneller yapacak, sivil toplum kuruluşları arasındaki iletişimin güçlendirilmesi ve, bu kuruluşların geniş kitlelerle buluşması için stantlar kuracağız ve konserlere yer vereceğiz. Hrant Dink Vakfı ve Hakikat Adalet Hafıza Merkezi işbirliği ile hazırlanan festival kapsamında sivil toplumda insan hakları, mülteciler, toplumsal cinsiyet, ekoloji, kültürel miras, sanat ve pek çok farklı alanda çalışmalar yürüten kurumlar ve uzmanlar yer alacak.

  • Paneller herkesin katılımına açıktır.
  • Festival boyunca tüm panellerde Türkçe ve İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.
  • Panellerin bir kısmı Hrant Dink Vakfı’nın YouTube, Facebook, Twitter hesaplarından ve web sitesinden canlı yayınlanacaktır.
  • Atölyeler sınırlı sayıda katılımcıya verileceği için atölyeye katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki programda linkleri paylaşılan başvuru formlarını doldurun. Atölyelerde simultane tercüme bulunmamaktadır.

Programdaki panel ve atölyelere ilişkin detaylı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz.